Працівники соціальних служб відвідали сім'ї внутрішньо переміщених осіб

Працівники служби у справах дітей та відділу соціальних послуг міської ради спільно зі старостою відвідали внутрішньо переміщених осіб, які проживають у Залуквянському старостинському округу. Станом на сьогодні тут зареєстровано 111 ВПО.

Під час виїзду вивчено умови проживання та визначено потреби даної категорії населення, надано консультації, куди звернутися для вирішення тих чи інших проблемних питань.

Всі відвідані сім’ї за сприяння міської ради отримали продукти харчування, одяг та предмети першої необхідності. Також з’ясовано, що діти-переселенці охоплені навчальним процесом і їх права не порушено.

Виїзди у населені пункти Галицької громади, де проживають тимчасово переміщені особи, будуть проводитися і надалі.