Бережімо традиції - збережемо Україну

Вже стало доброю традицією щороку проводити в Галичі Великодні фестини. Весняні гаївки біля церкви Різдва об’єднали творчу молодь, яка представляла самобутню культуру, звичаї і традиції своїх населених пунктів. А ще за дійством мали можливість не лише спостерігати, але й брати активну участь гості Галицької громади, які знайшли тут свій прихисток від війни.

З вітальним словом до присутніх звернувся міський голова  Олег Кантор: «Дякую всім, хто долучився до проведення Великодніх фестин. Адже зберігаючи нашу культуру та традиції, ми не лише збагачуємось духовно, а й демонструємо всьому світу, що український народ не здолати! Ми згуртовані, ми разом, ворогу нас не зламати!»

Сьогоднішній фестиваль ще раз підтвердив, що незважаючи ні на що, завжди буде українська мова, українська пісня, українська культура та залишаться вічними чудові українські звичаї!

Віримо в нашу Перемогу! Все буде Україна!