У парафії Воскресіння Христового с. Мединя відзначили храмове свято

У Світлий понеділок своє храмове свято відзначила церква Воскресіння Христового в селі Мединя. З цієї нагоди у храмі відслужили Божественну Літургію, яку очолив протопресвітер Галицький отець Ігор Броновський УГКЦ спільно з о. Володимиром та о. Василем Духовичами.

Під час відправи лунали особливі молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини.

Радість свята розділив з місцевими і голова Галицької територіальної громади Олег Кантор.

«Щиро дякую нашим воїнам, які зараз в окопах, під кулями, тримають оборону України і завдяки яким ми маємо можливість святкувати Воскресіння Христове. Молимося, щоб наші герої повернулися живими з фронту. Також вдячний усім, хто прихистив внутрішньо переміщених осіб. Христос Воскрес! Воскресне Україна!», - наголосив у вітальному слові Олег Кантор.

550Фото без опису