На Великдень в храмі Різдва Христового відбулася Божественна літургія

В день Світлого Воскресіння у церкві Різдва Христового відбулося урочисте богослужіння, яке звершили протопресвітер Галицький о. Ігор Броновський разом з отцем Яцеком Валігурою - настоятелем римо-католицької парафії Галича.

Це справді історична подія для нашого міста, адже саме сьогодні у спільній молитві об’єдналися дві конфесії. Отець Яцек є представником польського народу, який так багато робить для перемоги України. Саме через римо-католицьку парафію до Галича перенаправляють найбільше гуманітарної допомоги з усього світу.

Також отець Ігор звернувся до внутрішньо переміщених осіб, які перебувають в Галицькій громаді. Закликав популяризувати українські традиції, яких неухильно дотримуються галичани.

Разом і до перемоги! Зі святом Великодня!