За час війни Галицька міська рада надала гуманітарну допомогу 2693 особам з числа вимушених переселенців

Пункт видачі допомоги працює фактично цілодобово із другого дня повномасштабної війни московської орди проти України. Тут вимушеним переселенцям, котрі через бойові дії залишили свій дім та приїхали до Галицької громади, допомагають із поселенням, надають гуманітарну допомогу, зокрема продукти харчування, засоби гігієни.

В Галицькому ліцеї ім.Я. Осмомисла працює пункт видачі одягу.

Загалом з 25 лютого по 15 квітня включно:

• Сформовано і видано 3021 пакети продуктів та засобів гігієни;
  • В одному продуктовому наборі здебільшого (вміст варіюється) міститься: макарон, рис, чай, цукор, 2 консерв, булочки, шоколад, води, дитяче харчування, засобів гігієни.
  • Надаємо продуктові набори та необхідні речі нашим солдатам, які вирушають на війну.

Дякуємо всім, хто не байдужий до чужої біди і всіма силами намагається допомогти.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!! ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! СЛАВА ЗСУ!!!