Маємо спільно навести порядок у Галицькій громаді

Є в українців добра традиція напередодні Великодня гуртом наводити лад у своїх населених пунктах.

Ось і сьогодні працівники структурних підрозділів Галицької міської ради, медики, освітяни та небайдужі галичани активно долучилися до весняної толоки.

Спільними зусиллями прибрали від сміття парк біля Візит-центру, береги річки Дністер, відпочинкові зони, а також узбіччя дороги національного значення Н-09 (зі сторони смт. Більшівці до Галича).

«Чистота і порядок в місті залежить не тільки від роботи комунальної служби, але й від кожного з нас. Маємо всюди спільно навести лад, тому прошу жителів всієї Галицької громади не залишатися байдужими, а долучатися до прибирання своїх прибудинкових територій», - наголосив Олег Кантор.

У всіх старостинських округах також сьогодні кипіла робота. Фотозвіт надамо в наступній публікації!

Разом зробимо нашу громаду чистою, охайною та комфортною.