Поповнюємо стратегічні запаси крові

Міський голова Олег Кантор спільно з працівниками відділу земельних відносин міської ради здали кров для потреб Галича та області.

"Разом з колегами працюємо над поповненням банку крові в області, щоб завжди були певні запаси, які лікарі зможуть будь-якої хвилини віддати на потреби людей." - зазначив Олег Кантор.

У лікарнях є необхідна кількість донорської крові та її компонентів, але зважаючи на становище в країні, потрібно активізувати їхнє поповнення. Закликаємо допомогти врятувати життя співвітчизників!

Процедура не забирає багато часу:

1. Потрібно зареєструватися;

2. Здати кров з пальця;

3. випити солодкого чаю;

4. можна йти до маніпуляційної.

Фахівці рекомендують кожному донору дотримуватись певних правил:

• за 72 години не слід приймати ліки, які розріджують кров;
  • за 48 годин не можна вживати алкогольні напої;
  • за 2 години до донації утриматись від паління;
  • перед донацією потрібно утриматись від вживання смаженого, гострого, солоного, копченого, виключити з раціону банани, яйця, молочні продукти та масло.

Кожен може зробити свій внесок у наше майбутнє і перемогу. Долучаймося і пам'ятаймо - "здав кров - врятував життя"