Інформація про ситуацію в громаді станом на 09.00 год. 01.04.22

•  Ситуація в громаді стабільна і контрольована.
  • Служби, які відповідають за життєзабезпечення населених пунктів, працюють в штатному режимі.
  •  КНП «Галицька лікарня» від сьогодні згорнула ковідні ліжка та працює згідно з умовами воєнного стану.
  •  ЦНАП приймає заявки на реєстрацію внутрішньо переміщених осіб до програми «Соціальна громада». Для реєстрації необхідні наступні документи: паспорт (свідоцтво про народження – для дітей), ідентифікаційний код, посвідчення ВПО.
  • Розпочато реєстрацію заяв на компенсацію щомісячної адресної допомоги ВПО для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.
  • Станом на сьогодні в Галицькій громаді зареєстровано 1960 ВПО.
  •  Маємо позитивні новини в освітній сфері. Стали відомі результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Із 6-ти учнів переможцями стали – 4. Вітаємо учнів Галицького ліцею ім. Я. Осмомисла. Зокрема, Мирослава Шевчука та Олю Чав’як за почесно зайняте І місце, Віру Мацькевич за здобуте ІІ місце, Вікторію Скибу – ІІІ місце.