Під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено більше пяти питань:

1. Про внесення змін до цільової програми соціального захисту населення Галицької міської територіальної громади на 2022-2025 роки, затвердженої рішенням двадцятої ceciї восьмого скликання від 17 грудня 2021 року №1676.

2. Про внесення змін до бюджету міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану i не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг у Галицькій міській територіальній громаді.

4. Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку.

5. Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів.

6. Різне.

По всіх питаннях були прийняті позитивні рішення. З рішеннями виконкому можна ознайомитись на сайті міські ради в рубриці «Офіційні документи».