Інформація про ситуацію в громаді станом на 09.00 год. 30.03.22

•  Ситуація в громаді стабільна і контрольована.
  • Служби, які відповідають за життєзабезпечення населених пунктів, працюють в штатному режимі.
  • У пологовому відділенні Галицької лікарні народилася одна дитина. Це вже 36 малюк з початку року.
  • ЦНАП приймає заявки на реєстрацію переміщених осіб до програми «Соціальна громада». Для реєстрації необхідні наступні документи: паспорт (свідоцтво народження – для дітей), ідентифікаційний код, посвідчення внутрішньо переміщеної особи.
  • Станом на сьогодні в Галицькій громаді зареєстровано 1910 осіб з числа внутрішньо переміщених.
  •  Заклади освіти здійснюють навчання в дистанційній формі. 95 дітей з числа внутрішньо переміщених осіб навчаються в Галицькій громаді.
  • У Галицькому ліцеї ім. Я. Осмомисла для дітей зі статусом тимчасово переміщених осіб проходять мистецькі зустрічі та спортивні тренування. А для їх батьків - мовні зустрічі за філіжанкою кави.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!