Галич відвідали футболісти команди «Динамо» (Київ)

Цими вихідними, на запрошення міського голови Олега Кантора, м.Галич відвідали футболісти команди «Динамо» (Київ). Зіркові гості відвідали історичні місця нашого древнього міста, а також зустрілися зі своїми шанувальниками на стадіоні. Для вихованців дитячої юнацької спортивної школи – цей візит без перебільшення став подією, яка запам’ятається на все життя. Адже дітям вдалося не лише поганяти м'яч зі своїми кумирами, а й поспілкуватися з футболістами, зробити спільне фото на згадку, а також отримати подарунки. Серед малечі було багато й тих, хто вимушено покинув свої домівки через війну, і ця зустріч подарувала їм неабиякий позитив та допомогла забути страшні спогади.

«Дуже радий, що у цей непростий для країни час, динамівці знайшли можливість приїхати до нашого міста. Щиро вдячний їм за той великий заряд бадьорості та приємні емоції, які гості подарували і дітям, і дорослим – справжнім шанувальникам футболу. Твердо вірю, що зовсім скоро – після нашої ПЕРЕМОГИ над російськими загарбниками, ми знову будемо радіти блискучим успіхам улюбленої команди на українських та європейських стадіонах! Наш дух міцний і його нікому не зламати!» - зазначив міський голова.