Заклади освіти припинять співпрацю з Nestle

  • 491

З 24 лютого 2022 року відбувається повномасштабне вторгнення російських військ на територію України. У зв’язку з російською агресією низка міжнародних компаній розірвала відносини з Росією та ввела заборону на російські продукти. Список санкцій постійно зростає та оновлюється. Такі вимушені заходи світової спільноти демонструють підтримку Україні та засуджують дії російських окупантів.

Швейцарська компанія Nestle не доєдналася до запровадження безпрецедентних санкцій та продовжує працювати на російському ринку. Nestle – найбільша у світі компанія з виробництва продуктів харчування, що має понад 7000 співробітників та шість заводів у Росії. Близько 90 % продукції, яку продає Nestle, виробляється безпосередньо у Російській Федерації. Важливо додати, щоці фабрики та офіси світового лідера по виробництву продуктів харчування та напоїв, продовжують свою роботу в штатному режимі та заявляють, що несуть відповідальність перед російськими споживачами.

З огляду на зазначені обставини Міністерство освіти і науки України рекомендує не використовувати продукцію швейцарської компанії Nestle у закладах освіти України, оскільки компанія Nestle все ще залишається партнером Російської Федерації та своїми податками фінансує війну проти нашої Країни. 

Фото без опису