Інформація про ситуацію в громаді станом на 09.00 год 17.03.22

• Ситуація в громаді стабільна і контрольована.
  • Служби, що забезпечують постійний доступ до газу, електрики та води, працюють в штатному режимі.
  • КП «Галичводоканал» здійснює вивіз сміття з території населених пунктів старостинських округів згідно графіка.
  • У закладах освіти навчання організовано у дистанційному режимі. До нього долучилося вже 76 дітей з числа тимчасово переміщених осіб.
  • У пологовому відділенні Галицької лікарні народився хлопчик. Це вже 9 малюк, який з’явився на світ від початку війни.

З 21 березня енергетики планують розпочати масову чистку траси у мережах громади. Через це будуть проводитися планові вимкнення електроенергії.

В індивідуальному порядку буде узгоджуватися час і день для проведення планових робіт. Про проведення планових вимкнень повідомлятимуть освітян, щоб вони змогли скорегувати проведення дистанційного навчання.