Інформація про ситуацію в громаді станом на 09.00 год 14.03.22

Ситуація в громаді стабільна і контрольована

Служби, які відповідають за життєзабезпечення населених пунктів, працюють в штатному режимі.

• Від сьогодні заклади освіти працюють на дистанційній формі навчання. Додатково зареєструвалось 39 дітей з  числа внутрішньо переміщених осіб.
  • Вчора в пологовому відділенні Галицької лікарні народилася ще одна дівчинка. Загалом з початку року в Галицькій громаді зявилося на світ 28 дітей.
  • Спеціалісти Галицького РЕМу відновили планові роботи щодо обслуговування електромереж. Попередньо планується, що з 21 березня буде короткотермінове відключення електроенергії, про що буде повідомлено додатково.
  • Спеціалісти Галицької дільниці Калуського відділення ПАТ "Івано-Франківськгаз" відновлюють газопостачання у будинках, де проживають тимчасово переміщені особи.
  • Всі вулиці м. Галича будуть освітлюватись з 19:00 до 22:00 год.

Переконливо просимо галичан: якщо раптом ви стали очевидцями артобстрілу чи авіа удару – не поширюйте інформацію в соціальних мережах!

ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

Не знімайте відео та фото для соцмереж, не ведіть прямих трансляцій, не пишіть назви місцевості, не ставте геотеги!!!

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ! РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!