Інформація щодо ситуації в Галицькій громаді станом на 10.00 год. 2 березня

Інформація щодо ситуації в Галицькій громаді станом на 10.00 год. 2 березня 2022 року:

• Ситуація в громаді стабільна і контрольована
  • Всі служби працюють в штатному режимі

Усі військовозобов’язані запасу (а це всі придатні до військової служби та непридатні до військової служби в мирний час) повинні прибути в Галицький РТЦК та СП (військовий комісаріат)

Продаж спиртного на території області заборонено!

• Оголошення про повітряну тривогу здійснюємо за допомогою системи оповіщення, церковних дзвонів, інтернет ресурсів (телеграм канал: https://t.me/+lXzw5B-byBMyY2Ji)
  • Продовжуємо прийом необхідних речей для потреб громадян, що прибувають в громаду та військових (фойє міської ради).
  • НАРАЗІ ПОТРІБНІ:
  • Медичні засоби та ліки.
  • Засоби гігієни (мило, папір, підгузки для дітей)
  • Крупи, макарони, печиво.
  • Тушонки
  • Термобілизна, шкарпетки, рукавиці (бажано тактичні) для воїнів.
  • Сигарети

Прохання - домашню консервацію вже не приносити!

• Реєструємо людей, що прибувають. Кількість та списки поселених координуємо з ВЦА області та відділом поліції.
  • Добровільне громадське формування здійснює патрулювання вулиць спільно з поліцією
  • Потреби здавати кров наразі немає – всі резервуари в лікарні заповнені

Нагадуємо жителям громади, що ми живемо за правилами воєнного стану. Комендантська година - з 22.00 до 07.00 год. Без потреби не пересувайтеся по місту і уникайте скупчень. Будьте уважні – в будь-який момент може прозвучати сигнал «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!»

• Багато помешкань залишається без нагляду, бо люди виїжджають у безпечніші місця. Просимо сусідів спостерігати, щоб в тимчасово покинутих квартирах і будинках не похазяйнувати «непрохані гості»
  • Слідкуйте за новинами та відслідковуйте сторінку «Галицька територіальна громада» у ФБ та телеграм канал «Галич міська рада»!

ЗБЕРІГАЄМО СПОКІЙ!!!  РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!