Сьогодні під керівництвом Олега Кантора відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради. На порядок денний було винесено більше 20 питань порядку денного.

Відтак, члени виконкому заслухали інформацію керівника Галицької «первинки» Івана Цибуха про стан медичного обслуговування жителів громади та ситуацію із захворюваністю на COVID-19 у Галицькій ТГ впродовж 2021 року. Начальник фінвідділу Сергій Канюка прозвітував про виконання бюджету міської територіальної громади за минулий рік.

Також керівники окремих структурних підрозділів міської ради довели до відома присутніх інформацію:

- про стан виконавської дисципліни в роботі з документами

- роботу комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Галицької міської ради

- про надання базових соціальних послуг структурними підрозділами Галицької міської ради

- про здійснення соціального супроводу сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

- про види громадських та інших робіт тимчасового характеру на 2022 рік

Своїм рішенням члени виконкому внесли зміни до складу вищезгаданої комісії та надали дозвіл на встановлення камери відеоспостереження на оглядовому майданчику с.Сокіл, а також видалення дерев.

З рішеннями виконкому можна ознайомитися на сайті міської ради в рубриці «Виконком - Офіційні документи».