В Галичі вшанували учасників бойових дій на території інших держав

  • 283

15 лютого 2022 року в Галичі відбулися пам'ятні заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Панахиду за загиблими відслужив декан Галицького деканату УГКЦ о.Ігор Броновський, а потім ветерани бойових дій разом із керівниками Галицької, Бурштинської, Більшівцівської, Дубовецької територіальних громад поклали квіти до пам’ятника нашим полеглим землякам.

Зі словами подяки до воїнів, яким довелося пройти вогняне горнило в різних країнах світу, звернувся міський голова Олег Кантор. У своєму виступі він наголосив на важливій ролі ветеранів бойових дій у захисті незалежності та територіальної цілісності України на Сході держави. «Ваш бойовий досвід є неоціненним у час відбиття російської агресії. Ви є прикладом для наслідування для майбутніх поколінь українських захисників і Ви, як ніхто, знаєте ціну миру. Вірю, що у цей складний для України час, разом ми здатні захистити нашу державу, нашу свободу, незалежність та гідність»,- заявив Олег Кантор.

У свою чергу, голова Галицької районної організації Української Спілки ветеранів Афганістану Михайло Вітовський подякував місцевій владі за увагу до його побратимів та запевнив, що на колишніх воїнів-афганців завжди можна розраховувати.