Відбулася нарада зі старостами

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора у залі засідань Галицької міської ради відбулася нарада зі старостами нашої територіальної громади. У засіданні взяли участь секретар міської ради Віра Костишин, заступник міського голови Вікторія Дебенко, керуюча справами виконкому міської ради Леся Попович, керівники окремих структурних підрозділів міської ради та КП «Галичводоканал». На початку наради йшла мова про підготовку до проведення звітів старост про роботу за 2021 рік. «Звітування перед громадою дає можливість оцінити діяльність старости та зробити висновки щодо рівня виконання ним наданих йому законом повноважень. Тому, починаючи з 13 лютого, старости будуть доповідати про свої досягненнями перед жителями населених пунктів. І першими звітуватимуть Михайло Пікуляк (с.Мединя) та Надія Блинчук (с.Вікторів)»,- наголосив Олег Кантор. Про стан укладення договорів на вивіз ТПВ із жителями старостинських округів, підприємцями проінформували директор КП «Галичводоканал» Віктор Марчук та його заступник Артур Пірус. Зокрема, озвучено інформацію, що станом на сьогодні підписано вже 1289 договорів, продовжується робота по формуванню відповідної бази даних, уточненню списків. Головою дано доручення комунальникам до чергового засідання виконкому 22.02.2022 підготувати детальний аналіз по укладених договорах і проплаті за вивіз сміття жителями населених пунктів громади, щоб мати реальну картину і ухвалювати подальші рішення. Лариса Лібрик – начальник відділу загального документообігу та контролю надала старостам роз’яснення щодо правильності оформлення листів відповідно до інструкції з ведення діловодства в Галицькій міській раді. Також старости отримали доручення активізувати роботу по підготовці проектів з метою покращення інфраструктури в округах, контролювати дотримання графіку роботи вуличного освітлення в населених пунктах та, зважаючи на сприятливі погодні умови, розпочати наведення благоустрою, а також обрізання дерев і кущів на своїх територіях.