Відбулася двадцять третя (позачергова) сесія міської ради

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулася двадцять третя (позачергова) сесія міської ради. Розпочалося засідання з молитви та Божого Благословення, яке вділив присутнім о.Володимир Кузюк. Далі депутати приступили до розгляду питань порядку денного.

Зокрема, на сесії схвалили звернення від фракції ЄС до Президента, Парламенту, Кабміну та РНБО щодо державної підтримки та фінансового забезпечення територіальної оборони. Також депутати затвердили цільову програми протидії тероризму на території Галицької територіальної громади на 2022 рік та протоколи засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій. Крім цього, було внесено зміни до бюджету Галицької міської територіальної громади на 2022 рік та договору оренди Галицького бюро правової допомоги.

Основна кількість питань, над якими працювали депутати, стосувалися земельних відносин.

З проєктами рішень можна ознайомитись в рубриці "Офіційні документи"