У Галичі відбулися Різдвяні фестини

Традиційні Різдвяні фестини за участі аматорських колективів Галицької територіальної громади відбулися сьогодні на центральній площі м. Галича.

Урочисте дійство розпочалося з благословення святих отців. Пізніше, виступив міський голова Олег Кантор: «Дякую колективам за вертепні дійства, Маланку, дорослу й дитячу коляду в нашій громаді, що тішила жителів протягом усіх Різдвяних свят. Також висловлюю вдячність усім, хто продовжує зберігати й відтворювати українські традиції та християнські звичаї - художнім колективам та їх керівникам. Від вашого виконання перехоплює дух. Від усього серця вітаю Вас усіх зі святами! Хай та радість, добро і любов, які ви несете людям, повертаються до вас сторицею».

Опісля, свято продовжили виступи вертепу с. Мединя, Маланка с. Німшин, Народна аматорська хорова капела «Княжа криниця» м. Галич, колядники с.Блюдники, вертеп с. Залукви, дівочий вертеп с. Крилос.

Різвяні фестини подарували незабутні емоції галичанам та гостям міста, які вітали колядників щирими оплесками.