Галицький ЦНАП буде модернізовано

Дата: 05.01.2022 17:01

Сьогодні, 5 січня, у м.Галичі з робочою поїздкою побували заступник голови обласної державної адміністрації Богдан Футерко та представник Урядового уповноваженого з прав людей з інвалідністю в Івано-Франківській ОДА Микола Макар. Мета візиту – ознайомлення з роботою місцевого ЦНАПу.

У ході спілкування з міським головою Олегом Кантором та його заступником Вікторією Дебенко гості надали рекомендації щодо проведення ремонтних робіт у приміщенні ЦНАПу для облаштування його з позначенням Центр. Дія. Також увагу було акцентовано на питанні забезпечення безперешкодного та доступного середовища для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення.

Крім цього, Богдан Футерко та Микола Макар відвідали Галицьку лікарню, де обговорили можливість відкриття тут найближчим часом відділення, де лікуватимуть пролежні та реабілітовуватимуть людей зі спінальними травмами.