Оголошення про проведення повторного аукціону

Дата: 04.01.2022 10:24

25 січня 2022 р. відбудеться повторний аукціон із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків. Термін подання заяви на участь в електронному аукціоні за методом покрокового зниження стартової орендної плати та подальшого подання цінових пропозицій встановлюється електронною торговою системою для кожного електронного аукціону окремо з 16 години 15 хвилин до 16 години 45 хвилин дня проведення електронного аукціону.

Аукціон проводиться відповідно до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого Постановою КМУ від 03.06.2020р. №483 «Деякі питання оренди державного та комунального майна».

Оголошення про проведення повторного аукціону із зниженням стартової орендної плати на 50 відсотків з передачі в оренду частини нежитлового приміщення адміністративного будинку (каб. 8) загальною площею 10,5 кв.м, що знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 1Б, с. Крилос