Міський голова прозвітував про перший рік роботи

Дата: 26.12.2021 16:23

Сьогодні в Народному домі м.Галича відбувся звіт міського голови Олега Кантора про роботу за 2021 рік. У заході взяли участь депутати міської ради, старости, керівники комунальних підприємств, установ і організацій, активні жителі нашої громади.

У своїй промові Олег Кантор доповів про виконання міського бюджету, проаналізував результати соціально-економічного розвитку громади, а також окреслив найважливіші питання життєдіяльності Галицької ТГ, які планується вирішувати у наступному році.

«Переконаний, що 2022 рік стане новим етапом в реалізації планів та перетворень. Головне – пам’ятати, що наша сила – в єдності, у взаєморозумінні та взаємній підтримці»,- наголосив Олег Кантор, підсумовуючи виступ, та подякував всім, хто працював для розбудови нашої громади.