"Різдвяні візерунки" у Галицькій дитячій музичної школи

Дата: 23.12.2021 17:03

23 грудня в концертній залі Галицької ДМШ відбувся новорічно-різдвяний концерт. Захід зібрав велику кількість шанувальників і прихильників юних талантів, а вони у свою чергу не розчарували глядачів, подарувавши їм цікаву подорож у казковий світ музичного мистецтва. Зі сцени лунали святкові, новорічні та різдвяні мелодії у виконанні юних музикантів.

Учасників концерту привітали голова Галицької ОТГ Олег Кантор та т.в.о. начальника відділу культури Галицької міської ради Тетяна Горин. Олег Михайлович побажав юним виконавцям музичної школи подальших успіхів та подякував високопрофесійному викладацькому колективу за сприяння у розвитку творчих здібностей дітей.

Свято подарувало гарний настрій та багато позитивних емоцій усім присутнім. По закінченню концерту Олег Кантор презентував дітям солодкі подарунки.

Нехай Різдвяна зірка подарує кожному радість, надію, любов та мир!