Сьогодні, 13 грудня, під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання виконавчого комітету міської ради. На порядок денний було винесено шість питань:

1. Про схвалення проекту рішення міської ради «Про бюджет Галицької міської територіальної громади на 2022 рік».

2. Про визначення підприємств та видів громадських, суспільно-корисних робіт на території Галицької міської територіальної громади на 2022 рік.

3. Про надання дозволу на встановлення пам’ятного знака на Єврейському кладовищі у м. Галичі Івано-Франківської області.

4. Про надання дозволу на переоформлення технічної документації на будівництво автогаража.

5. Про взяття на квартирний облік.

6. Про взяття на квартирний облік

З рішеннями виконкому можна ознайомитись на сайті міської ради в рубриці «Офіційні документи»