Про стан проїзду дорогами громади обговорили на нараді

Дата: 12.12.2021 16:58

Сьогодні на робочій нараді в міського голови Олега Кантора з керівниками служб з надзвичайних ситуацій, комунальниками та старостами обговорили питання тан проїзду автомобільними дорогами Галицької територіальної громади. Зазначалося, що на даний час центральну трасу Н-09 розчищає від снігу техніка ТОВ «ПБС», місцеві дороги прогортають машини ТОВ «БМ-БУД», а в місті працює техніка КП «Галичводоканал».

Для оперативного реагування на виникнення можливих надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов, старостам дано доручення тримати на особистому контролі виконання робіт з розчищення заметів на дорогах, а також забезпечити прогортання та посипання протиожеледними матеріалами вулиць у своїх населених пунктах.