Намічено шляхи співпраці між галицькими територіальними громадами

Дата: 10.12.2021 14:56

У м.Галичі за ініціативи міського голови Олега Кантора за круглим столом зустрілися голови територіальних громад колишнього району. У ході діалогу очільники Галицької, Бурштинської, Більшівцівської та Дубовецької громад обговорили питання, які потребують загального вирішення. Зокрема, мова йшла про співробітництво щодо спільного утримання КНП «Галицька лікарня» та спільного фінансування КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» і Галицького територіального центру надання соціальних послуг.

За результатами зустрічі прийнято рішення напрацювати Стратегію підтримки та розвитку інклюзії в громадах. Крім цього, ініціювати перед Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття обговорення на обласному рівні за участю народних депутатів України механізму відшкодування витрат за енергоносії для медичних закладів.