Міський голова привітав військовослужбовців з професійним святом

Дата: 06.12.2021 19:07

Сьогодні міський голова привітав з Днем Збройних Сил України галицьких військовослужбовців. "Сердечно вітаю всіх військовослужбовців зі святом і висловлюю щиру вдячність українським військовим, які сьогодні стоять на бойовому посту, захищаючи територіальну цілісність та національні інтереси країни. Бажаю нашим захисникам віри у перемогу, козацької мужності, військової вдачі, злагоди та родинного затишку та незламної сили волі, а їхнім сім’ям – героїв, які завжди повертаються додому!" - зазначив Олег Кантор.

З нагоди свята Олег Кантор вручив військовим, а також волонтерам подяки за мужність та самовідданість під час збереження суверенітету і територіальної цілісності України та особистий внесок у підтримку та розвиток волонтерського руху.