Інклюзивно-ресурсний центр став переможцем проєкту "Живий звук" повертає радість життя"

Дата: 16.11.2021 16:17

«Інклюзивно-ресурсний центр» Галицької міської ради став переможцем проєкту від ТЗОВ «Ґудвеллі Україна» - «Живий звук» повертає радість життя». Завдяки цьому заклад отримав комп’ютерну техніку та спеціалізовану програму на суму понад 50 тис. грн. Відтепер працівники установи мають можливість застосовувати на корекційно-розвиткових заняттях нове обладнання, що допоможе ефективніше формувати слухомовленнєві та когнітивні навички дітей із порушеннями слуху.

Тестове заняття, яке провів персонал закладу, відвідав міський голова. Поспілкувавшись із підопічними центру та спеціалістами, Олег Кантор був приємно вражений комп’ютеризованою програмою «Живий звук» та висловив вневненість, що дане обладнання у вмілих руках персоналу принесе помітний поступ у роботі з дітьми з особливими потребами.