Рішенням сесії звільнено з посади першого заступника міського голови

Сьогодні депутати у кількості 22 чоловік повторно зібралися на дев’ятнадцяту (позачергову) сесію міської ради восьмого скликання. Нагадаємо, що сесія, оголошена на 5 листопада, не відбулася у зв’язку з відсутністю кворуму. Планувалося розглянути 16 питань порядку денного. Та на початку засідання депутатам довелося розглядати питання про звільнення з посади першого заступника міського голови Володимира Олійника, відповідно до заяви, яку він написав. За дане рішення проголосували 18 депутатів.

Також у порядок денний було запропоновано додати ще 2 питання: «Про внесення змін у штатний розпис міської ради» та «Про обрання заступників міського голови». Дане рішення депутати не підтримали і перше засідання на цьому було завершено.

З результатами голосування можна ознайомитись за посиланням.