Працівників соціальної сфери привітали з професійним святом

Дата: 05.11.2021 11:53

Сьогодні міський голова привітав працівників соціальної сфери з професійним святом. Олег Кантор подякував всім тим, хто допомагає людям, за невтомну працю, людяність і небайдужість та побажав міцного здоров’я, родинного затишку, витримки та наснаги. «Дякую за відданість обраній справі та вірність своєму покликанню. Нехай добро, зроблене Вами, повертається до вас сторицею»,- наголосив керівник громади у вітальному слові. Сьогодні міський голова привітав працівників соціальної сфери з професійним святом.