На території Галицької громади запроваджують «червоний» рівень епідемічної небезпеки

Дата: 28.10.2021 16:52

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Галицької міської ради.

Зважаючи на значне зростання кількості випадків захворювання населення на COVID-19 та збільшення завантаженості ліжок у закладах охорони здоров’я, що визначені для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19,

Комісія вирішила:

1. Встановити з 00 год. 00 хв. 30 жовтня 2021 року на території Галицької міської територіальної громади  «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

2. Запровадити на території Галицької міської територіальної громади обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Протокол комісії ТЕБ та НС №15