Міський голова проінспектував роботу пунктів щеплення

Дата: 21.10.2021 11:14

Зважаючи на важливості процесу вакцинації проти COVID-19, міський голова Олег Кантор особисто проінспектував роботу пунктів щеплення, які працюють в територіальній громаді. Наразі таких пунктів є чотири: у Вікторові, Комарові, Блюдниках та Галичі.

«Створення належних умов для імунізації населення територіальної громади - є пріоритетним завданням для керівництва міської ради. Станом на сьогодні у необмеженій кількості доступні усі вакцини, працюють пункти щеплень, мобільні бригади. Галичани мають можливість щепитися безкоштовно та у найкоротші терміни. Тому щиро вірю у свідомість та відповідальність жителів нашої громади та переконаний, що з кожним днем надійно захищених від COVID-19 ставатиме дедалі більше»,- заявив Олег Кантор за результатами виїзду.