Відбулася сімнадцята позачергова сесія міської ради

Дата: 21.10.2021 13:05

На розгляд сімнадцятої позачергової сесії міської ради, яка відбулася сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора, було винесено понад 170 питань.

Депутати заслухали інформацію про роботу відділення поліції №3 Івано-Франківського районного управління ГУНП в Івано-Франківській області та відділу освіти, затвердили у новій редакції Регламент Галицької міської ради восьмого скликання та Перелік заходів Програми використання коштів фонду охорони навколишнього середовища на 2021 рік, внесли зміни в перелік адмінпослуг ЦНАПу та до бюджету міської територіальної громадина 2021 рік, присвоїли ранг посадової особи місцевого самоврядування старостам Галицької ТГ та підтримали ряд звернень. Більшість питань, розглянутих на засіданні, стосувалися земельних відносин.