Управлінням Держпраці надається нова послуга

  • 267

Управління Держпраці в Івано-Франківській області повідомляє, що Міністерство економіки України та Державна служба України з питань праці спільно запустили електронну послугу щодо реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці (далі – Декларація) через Портал електронних сервісів Мінекономіки.

Тепер електронна послуга з реєстрації Декларації є доступна у всіх територіальних управліннях Держпраці. Для того, щоб отримати цю послугу необхідно зареєструватися на Порталі електронних сервісів Мінекономіки (my.gov. ua) та замовити послугу через персональний кабінет за посиланням https://bit.ly/3hmD7EN. Це не вимагає використання чи встановлення додаткового програмного забезпечення. Послуга надається Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області в електронному вигляді.

WEB-сайт Управління: https://if.dsp.gov.ua/

 

Умови реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці через Портал електронних сервісів Міністерства економіки України