Впровадження НАССР в закладах освіти Галицької територіальної громади

Дата: 12.10.2021 16:49

Актуальні питання щодо надання якісних послуг у сфері організації харчування дітей обговорено сьогодні з директорами закладів освіти  Галицької територіальної  громади за підтримки Швейцарсько-українського проєкту DECIDE - "Децентралізація для розвитку демократичної освіти".

Керівником відділу «Впровадження стандартів безпеки НАССР» громадської спілки «СФЕРО» Іваном Полюховичем проведено навчання  з питань  впровадження системи НАССР (системи аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок.)

В закладах освіти Галицької громади, як громади-партнерів Проєкту DECIDE:

проведено аудит 22 харчоблоків закладів загальної середньої  та дошкільної освіти;

опрацьовано звіти за результатами діагностичного  аудиту роботи харчоблоків;

отримано матеріали пакету НАССР (інструкції, правила, програми-передумови, регламенти, журнали, чек-листи тощо);

обговорено важливі питання, зокрема про дотриманням вимог законодавства щодо безпеки харчових продуктів, контрою за їх якістю тощо.

До слова. Проєкт DECIDE впроваджується ГО DOCCU та PHZH International Projects in Education - IPE за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні.