Відбулася чергова сесія міської ради

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання шістнадцятої сесії міської ради. На порядок денний було винесено 32 питання. Депутати, зокрема, заслухали інформацію про хід виконання за 1 півріччя поточного року Програми соціально-економічного розвитку Галицької ТГ на 2021 рік, звіт про роботу відділу культури, затвердили цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021-2025 роки, а також тариф на реалізацію теплової енергії КП «Галичтеплосервіс» та інші.

Крім цього, депутати не затвердили рішення про відмову у наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою окремим жителям Галицької громади, які звернулися з відповідним клопотанням до органу місцевого самоврядування.

З проєктами рішень можна ознайомитись на сайті у рубриці: "Офіційні документи".