Відбулася чергова сесія міської ради

Дата: 30.09.2021 13:35

Сьогодні під керівництвом міського голови Олега Кантора відбулося засідання шістнадцятої сесії міської ради. На порядок денний було винесено 32 питання. Депутати, зокрема, заслухали інформацію про хід виконання за 1 півріччя поточного року Програми соціально-економічного розвитку Галицької ТГ на 2021 рік, звіт про роботу відділу культури, затвердили цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» на 2021-2025 роки, а також тариф на реалізацію теплової енергії КП «Галичтеплосервіс» та інші.

Крім цього, депутати не затвердили рішення про відмову у наданні дозволів на виготовлення проектів землеустрою окремим жителям Галицької громади, які звернулися з відповідним клопотанням до органу місцевого самоврядування.

З проєктами рішень можна ознайомитись на сайті у рубриці: "Офіційні документи".