На засіданні виконавчого комітету міської ради розглянули 9 питань

Дата: 29.09.2021 13:58

29 вересня 2021 року, в приміщенні Візит центру,  під керівництвом міського голови Олега Кантора, відбулося засідання виконавчого комітету Галицької міської ради з наступним порядком денним:

1. Про стан готовності бюджетних установ, підприємств паливно-енергетичного комплексу,житлово-комунальнальних підприємств до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр.
  2. Про погодження Положення про оплату праці працівників комунального підприємства «Візит-Центр» Галицької міської ради.
  3. Про створення опікунської ради при виконавчому комітеті Галицької міської ради та затвердження Положення про опікунську раду.
  4. Про продовження договору оренди комунального майна без проведення аукціону.
  5. Про намір передачі майна в оренду та включення об’єктів комунальної власності до Переліку першого типу.
  6. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.
  7. Про взяття на квартирний облік
  8. Про надання дозволу на переоформлення технічної документації на будівництво автогаража.
  9. Різне.

По всіх питаннях прийнято позитивні рішення. З більш детальнішою інформацією можна ознайомитись на сайті у рубриці: "Виконавчий комітет - Офіційні документи".