Міський голова представив Галицьку громаду на конференції у с. Старий Лицець

Дата: 24.09.2021 14:00

Міський голова Олег Кантор взяв участь у конференції «Посилення потенціалу громад Прикарпаття в реалізації системних змін у сфері безпеки та медицини, пом’якшення економічних наслідків пандемії COVID-19», яку організувала днями у с. Старий Лисець МАОМС «Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття».

Учасники заходу, серед яких голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук, голови територіальних громад Прикарпаття, представники служб та експертного середовища обговорили питання бюджету 2022 та особливості формування фінансової бази для громад, а також питання організації системи безпеки ТГ, мережі та фінансового забезпечення життєдіяльності органів місцевого самоврядування.

У голів громад особливе занепокоєння викликала ситуація з ціною на енергоносії, які стрімко виросли серед бюджетного року. Крім цього, піднімалося питання дорожньої інфраструктури, розвитку гірських та депресивних територій.