В Галицькій міській раді пройшов круглий стіл: "Право дитини на виховання в сім’ї"

22 вересня 2021 року в рамках відзначення Дня усиновлення, службою у справах дітей Галицької міської ради проведено круглий стіл на тему «Право дитини на виховання в сім’ї». В заході взяли участь працівники, відділу соціальних послуг, відділу освіти Галицької міської ради, центру зайнятості, Галицького бюро правової допомоги, ювенальної поліції Галицького ВП ГУНП, КНП «Галицького центру ПМСД» Галицької міської ради.

Мета проведення круглого столу – привернення уваги громадськості до питання влаштування на виховання в сім’ї дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування (усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, патронатні сім’ї та наставництво).

В ході проведення круглого столу було розглянуто такі питання: «Усиновлення, прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу – сімейні форми влаштування дітей-сиріт позбавленої батьківського піклування», «Патронатна сім’я – новітня форма сімейного виховання в Україні», «Наставництво як одна з форм виховання та соціалізації вихованців закладів для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Призначення і виплата державної соціальної допомоги на дітей–сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам–вихователям і прийомним батькам у дитячих будинках сімейного типу, прийомних, опікунських сім’ях та під час усиновлення», «Захист прав дітей, які виховуються в сімейних формах влаштування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування».

Станом на 22 вересня 2021року на території Галицької міської ради функціонує 6 прийомних сімей та 1 дитячий будинок сімейного типу в які влаштовано 18 дітей.  Під опікою і піклуванням перебуває 41 дитина із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Щиро сподіваємося, що у нашій громаді є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкриють свої серця і двері домівок для цих дітей!