Галич відсвяткував День міста

У неділю, 19 вересня, Галич відсвяткував 1123-річницю з часу першої згадки про місто. Центральний майдан міста прикрасила виставка композицій "Найкращі квіти на землі даруєм, Галиче, тобі", яку підготували заклади освіти нашої громади. Кульмінацією урочистостей стало віче “Слався, місто на Дністрі”.

Після урочистого віче на галичан та мешканців міста чекав солодкий подарунок від міського голови.

"Щиро бажаю Галичу розвитку і процвітання, а всім мешканцям – миру, здоров’я та Божої благодаті на звершення добрих справ, які примножать велич нашого міста!" - наголосив у вітальному слові міський голова Олег Кантор.

У програмі святкування  також було:

• Мистецький вернісаж від Галицької малої академії мистецтв
  • Музичний феєрверк біля фонтану від викладачів та вихованців Галицької дитячої музичної школи
  • Виставка дитячих малюнків «Галич – столиця мого дитинства»
  • Виставка-презентація освітніх закладів Галицької територіальної громади
  • Урочисте віче «Слався місто на Дністрі.
  • Гала-концерт переможців Молодіжного фестивалю
  • Гала-концерт переможців Міжнародного фестивалю сучасної української естрадної пісні «Золотий тік»
  • Виступ естрадного артиста Василя Мельниковича (Гуцула Хулігана)
  • Фото без опису