ДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ ГРОМАДИ!!!!!

Дата: 21.09.2021 15:11

На сьогоднішньому позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС прийнято рішення про встановлення з 00 год. 00 хв.

23 вересня 2021 року на території всіх регіонів України «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.

У тих школах, де рівень імунізації проти COVID-19 нижче 80%, навчальний процес буде призупинено.

На території Галицької територіальної громади у звичному режимі продовжать працювати у Вікторівському ліцеї, Галицькому ліцеї «Академічний», Галицькому ліцеї ім.Я.Осмомисла, Німшинській гімназії та Вікторівському закладі дошкільної освіти «Пролісок», де рівень вакцинації відповідає нормам. Інші заклади закриються на карантин.

Сподіваємось на відповідальну позицію наших освітян і на їхню зацікавленість, щоб діти навчались у школах. Маємо ще два дні, щоб покращити ситуацію.

Нагадуємо, що в амбулаторіях у Вікторові, Комарові, Блюдниках та Галичі працюють пункти щеплення. Також можливий виїзд мобільної бригади для роботи в організованих колективах при наявності 30 і більше людей, які бажають вакцинуватися.