Блаженніший Любомир Гузар -  почесний громадянин міста Галича

Дата: 20.09.2021 11:43

У неділю, 19 вересня, з нагоди урочистостей з відзначення 1123-ліття міста Галича Патріарху УГКЦ Блаженнішому Любомиру Гузару присвоїли звання почесного громадянина міста Галича. Про це оголосили під час урочистого віча.

На восьмому скликанні Галицької міської ради депутатський корпус підтримав рішення виконавчого комітету присвоїти звання «Почесний громадянин міста Галича» Верховному Архієпископу Києво-Галицькому Кардиналу Любомиру Гузару (посмертно).

Отримати цю відзнаку прибув керівник Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ прот. Іван Стефурак. Священнослужитель від імені Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина радо привітав мешканців Галича з Днем міста та подякував Галицькій громаді за добру пам’ять про великого мужа нашої Церкви.