Відбулося засідання п'ятнадцятої позачергової сесії

Дата: 15.09.2021 15:23

На порядок денний засідання п’ятнадцятої позачергової сесії Галицької міської ради було винесено 90 питань.

Серед важливих рішень, які сьогодні прийняли депутати, - присвоїти звання «Почесний громадянин міста Галича» Верховному Архієпископу Києво-Галицькому УГКЦ кардиналу Любомиру Гузару (посмертно).

Також було підтримано звернення до вищих органів державної влади щодо недопущення підняття тарифів для населення та необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.

Крім цього, на сесії затверджено програму фінансової підтримки КП «Галичтеплосервіс», звіти про виконання фінансових планів лікувальних закладів, внесено зміни до бюджету міської ради та розглянуто земельні питання.

Поряд з тим, депутати утримались від прийняття рішення про затвердження тарифу на реалізацію теплової енергії КП «Галичтеплосервіс».