Оголошення про намір перегляду тарифів на теплову енергію КП «Галичтеплосервіс»

Дата: 14.09.2021 16:34

Керуючись «Порядком інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності» затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130. Комунальне підприємство «Галичтеплосервіс» доводить до відома споживачів інформацію про намір змінити тариф на теплову енергію для бюджетних установ.

Метою перегляду діючих тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня в зв’язку із зміною цін на складові собівартості тарифу(природний газ,електроенергія,заробітна плата), фінансової стабілізації та виведення підприємства на беззбиткову роботу. Розмір тарифів для бюджетних установ, що встановлені і запропоновані,наведений в наступній таблиці: (зПДВ) Од.вим. Тарифи, встановлені рішенням 43 сесії від 10.07.20р. Плановий, тариф % збільшення Теплова енергія (природний газ) грн/Гкал 2375,68 4928,45 107,45% Теплова енергія (тверде гілтд /Т"'va тт паливо) і |Лт./х і 2223,74 2599,98 16,92% Пояснювальна записка та повна структура тарифів на теплову енергію для бюджетних установ наведена в додатках І та 2.

Зауваження і пропозиції щодо наміру змінити тариф на теплову енергію приймаються письмово за адресою підприємства: вул. Винниченка, 5 м.Галич, 77100, з 14 вересня 2021 року до 17:00 22 вересня 2021 року включно.