Про важливість вакцинації говорили на зустрічі з колективом музичної школи

Дата: 10.09.2021 18:44

Одним із пріоритетних завдань на сьогоднішній день є вакцинація вчителів. Адже для того, аби навчання в школах проводилися в очному режимі, необхідно щоб 80% освітян було вакциновано.

Сьогодні відбулася зустріч заступника КНП "Галицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Лілії Бугай з колективом Галицької музичної школи. Під час заходу наголошувалося на важливості вакцинації, як найбільш дієвому інструменті забезпечення епідеміологічного благополуччя населення. Лілія Бугай розповіла про роботу пунктів щеплень та мобільних бригад, режим їх роботи, проінформувала про наявні види вакцин та їх дію на організм, а також надала відповіді на численні питання  вчителів про вакцинацію від COVID-19.