У Галичі провели екскурсію на ТзОВ «Алеста ЮА»

Дата: 07.09.2021 16:38

Галицькою районною філією Івано-Франківського обласного центру  зайнятості проведено для безробітних економічну екскурсію на  ТзОВ «Алеста ЮА», яке займається виготовленням шпону. Учасники заходу ознайомилися з умовами праці на виробництві, основними функціональними  обов’язками на підприємстві та загальними характеристиками таких професій, як верстатник, помічник верстатника, сортувальник шпону, укладальник – пакувальник, водій навантажувача.

Фахівець служби зайнятості разом з представником «Алеста ЮА» проінформували безробітних про можливі вакансії на підприємстві на даний час та рівень заробітної плати, робочий графік, вимоги до професії.
Захід закінчився екскурсією по підприємству та знайомством з працівниками, які продемонстрували верстати, за якими працюють, та як проходить виготовлення та сортування готового продукту. Безробітні брали активну участь у процесі екскурсії та задавали питання, які їх цікавили.