Сапогів відсвяткував свою 610-у річницю

Дата: 30.08.2021 13:28

29 серпня мешканці Сапогова відзначили 610-у річницю від першої писемної згадки про село. На початку урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанувати світлу пам'ять всіх, хто загинув в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Під час дійства «Село моє – маленька Батьківщина» було багато привітань, а також вручення грамот і подарунків.

Міський голова Олег Кантор побажав жителям Сапогівського старостинського округу, яке багате на історію, видатні постаті та добрих гостинних людей, - розвитку і процвітання та подякував старості Йосифу Мельничуку за гарну організацію свята.

Далі захід продовжили виступи творчих колективів. Щирими оплесками односельці вітали виступ свого земляка народного артиста України - Володимира Піруса.