Відбулася урочиста сесія Івано-Франківської районної ради

Дата: 20.08.2021 16:58

20 серпня в Галицькому Народному домі відбулася урочиста сесія Івано-Франківської районної ради, яка була присвячена 30-ій річниці проголошення Незалежності України. У засіданні взяв участь міський голова Олег Кантор. У своїй вітальній промові керівник Галицької територіальної громади наголосив: «Вважаю, що десь є історична справедливість в тому, що урочиста сесія районної ради відбувається саме у Галичі. Бо як сказав нещодавно Глава УГКЦ Святослав Шевчук: «Київ і Галич – це та вісь, довкола якої Господь Бог творив наш народ, нашу церковно-народну історію, нашу державність».

Тому, враховуючи історичне та культурне значення Галича в процесі становлення української державності, я закликаю присутніх депутатів об’єднати зусилля, щоб зберегти на карті України назву «Галицький район».

На завершення урочистої сесії на Замковій горі пройшла церемонія підняття Державного прапора.