Відбулася урочиста сесія з нагоди відзначення 30-ї річниці відновлення Незалежності України

Дата: 20.08.2021 13:25

Сьогодні, 20 серпня 2021 р, в Галицькому Народному домі відбулася тринадцята урочиста сесія Галицької міської ради восьмого скликання. На засіданні були присутні 19 депутатів міської ради, а також депутати обласної та районної рад, керівники підприємств, установ та організацій, представники виконавчого комітету, духовенство, воїни АТО-ООС, представники ЗМІ.

На сесії виступив з доповіддю міський голова Олег Кантор. З нагоди Дня незалежності України було вручено грамоти мешканцям Галицької громади, які стояли біля витоків нашої державності. Також до слова були запрошені безпосередні учасники подій 1991 року - Василь Крук, Володимир Федорняк, Олекса Салига.